Vítáme Vás na stránkách ZELENÝCH LINEK.
Dnes je , svátek slaví , zítra svátek oslaví .

Zelené linky jsou od 1.2.2000 generovány z databáze. Zrychlí se tím zobrazení na vašem počítači a možnost vyhledávání usnadní orientaci ve stovkách záznamů.

Zelené linky jsou telefonní čísla, na která lze volat zdarma. Každá význačnější firma, peněžní ústav nebo i státní orgán má takovou linku zřízenu a tím umožňuje svým klientům nebo potencionálním zákazníkům využít této výhody - telefonovat na tuto linku zdarma a zde získat potřebné informace.

Seznamy zelených linek, které naleznete na těchto stránkách můžete tedy využít pro svoji potřebu a tak ušetřit a nezvyšovat si telefonní účet.

Některá čísla zelených linek mohou mít krátkou životnost. To v tom případě, kdy firma zřídí zelenou linku pouze v rámci reklamní kampaně, nebo zelenou linku zruší z úsporných důvodů (například Zdravotní pojišťovna MV zrušila zelenou linku od 1.1.2000). Jsou to však spíše vyjímky.

Prosím proto každého, kdo může seznam zelených linek obohatit, doplnit o další údaje nebo naopak upozornit na již nefunkční linku, aby mi poslal e-mail, nebo vyplnil tento formulář. Tak bude seznam zelených linek stále aktuální. Stejně mohou učinit majitelé čísel zelených linek.

 
Poslední aktualizace
28.4.2007
Jar. Jedlička

Vyhledávání v databázi.

   Hledat slovo


Celá databáze


 

Ubytování v Českém ráji >> www.ceskyraj.info << Ubytování v Českém ráji