Hana Krejčová

511 01 Hrubá Skála 41

 Ubytování v soukromí

Mobil : 604 201 918

 

E-mail : pohoda.ubytovani@seznam.cz

  Vítejte na stránkách ubytování v Českém ráji.

Hrad Valdštejn

  

     Dovolujeme si vám nabídnout celoroční možnost ubytování v Českém ráji v "Pohodě". Objekt se nachází v osadě Hrubá Skála na okraji chráněné krajinné oblasti. Malebná příroda, skalní města, údolí, potoky a rybníky, arboretum, přírodní památky, hrady a zámky, to vše vybízí k výletům, turistice, relaxaci a odpočinku.

Zámek Hrubý Rohozec

 

     V objektu - rodinném domě - jsou celoročně pronajímány pokoje s dvoulůžkem a válendami, nebo dětskou postýlkou. K vybavení pokoje patří barevná televize, skříň na oděvy, stůl.

     K dispozici : společná chodba, toaleta, koupelna (sprchový kout, vana), kuchyň s úplným vybavením a jídelním koutem.

V kuchyni je možnost posezení u krbu.

Parkování přímo u objektu, jízdní kola vám uložíme.

Hrad Trosky

 

     Vše je nově vybudované ve staré, monumentální stavbě s 1 metr silnými zdmi, které v létě udržují chládek a v zimě teploučko. Zahrada ma vyvýšenou slunečnou polohu s nádherným výhledem do krajiny, ve které je možné spatřit hrad Trosky, údolí k Vidláku, skály Krkavina, Táborsko, Jičínsko a strážnou horu Českého ráje -Kozákov. Romantické posezení u táboráku umocní pohled na osvícený noční hrad Trosky. Prostor na zahradě je upraven pro sportovní využití.

 

 

Pár tipů na výlet :

• hrady :   Trosky, Valdštejn, Kost
• zámky :  Hrubá Skála, Sychrov, Hrubý Rohozec, Humprecht

Hrad Kost

 

     Další tipy : Arboretum, Malá Skála - Pantheon, Prachovské skály, Suché skály, Hruboskalské Skalní město, Dlaskův statek, Kopicův statek, Rovensko - obrácené zvony, Vyskeř, Turnov - Muzeun Českého ráje, Jičín - město pohádek,  Liberec - Zoo, Botanická zahtrada, Ještěd, Kozákov - drahé kameny, paraglyding, Bozkovské jeskyně  (15 km).

 

 

     Další možnosti : Pizzerie (20 min. pěšky), 5 x restaurace
(20 min. pěšky), obchod 10 minut (v sezóně otevřen denně)

Hrad Valečov

 

     Sportovní vyžití: koupání v rybníce (10 minut pěšky), koupání Babylon Liberec (zábavné centrum). Jízda na koni   (4 km).

Koupaliště : Kacanovy, Železný Brod, Košťálov, Rovensko p. Troskami.

 

Zima : Sjezdovky s vlekem v Turnově   (5 km),  Kozákov (7 km).    

Privát Pohoda

 

     Jak se k nám dostat : Pojedete-li od Jičína, v obci Borek pod Troskami odbočíte na druhé odbočce vlevo. Pojedete-li od Turnova, odbočíte vpravo v obci Radvánovice. Mezi Turnovem a Jičínem jezdí autobusové i vlakové spoje (zde nabízíme možnost přistavení os. vozidla na zastávku). V letní sezóně jezdí ještě navíc cyklobusy.

 

 Cena ubytování: Cena na osobu a den od 350,- do 500,- Kč.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.(§ 25, z.č. 112/2016 Sb.).

Dvoulůžkový pokoj

K dispozici vybavená kuchyně           Posezení u krbu

 

 

 

 Těšíme se na vaši návštěvu!