Sestav si svůj svět - Sestav si Geopark Český ráj

*  Talli - 2.5.2013

Vážení návštěvníci, v sezóně 2013 se Geopark Český ráj zapojil do naučně poznávací hry Sestav si svůj svět®. Formou unikátního magnetického puzzle, které je možno zakoupit na některých místech v geoparku, získáte vzpomínku na výlet. Krom toho tvar puzzle umožňuje sestavení těchto malých obrázků jednotlivých lokalit získaných na libovolném místě do zvláštního a jen vašeho dekorativního obrazu.

Pro sezónu 2013 jsme připravili tyto magnetky
Sopka Prackov
Kumburk
Klokočské skály
Loučský vodní systém

Tyto magnetky již na sobě nesou nápis: Geopark Český ráj. Zakoupit je můžete podle místa lokality buď na hradě Rotštejn, v městském muzeu v Nové Pace a v Muzeu Českého ráje v Turnově.

Doplnit je můžete s magnetkami z Hrubého Rohozce, z hradu Rotštejn, Klokočskými průchody, hradem Frydštejn, Malou skálou, Troskami, Kostí, Jičínem, Prachovskými skalami, Sobotkou a dalšími objekty a místy v našem kraji. Příslušná magnetka je k zakoupení vždy na daném objektu.
Podrobnosti hry a vše ostatní naleznete na www.sestavsisvujsvet.cz--------------------------------------------------------------------------------------------
Tento článek byl převzat dne 12.7.2024 17:54:35 z Internetového serveru RajNet.cz
--------------------------------------------------------------------------------------------